معرفی کتاب

1399/5/19 یکشنبه

زنان زیرک
نويسنده: شری آرگو
ترجمه: سمیرا ساجدی
موضوع: همسرگزینی، زنان مجرد، عزت نفس زنان، روابط زن و مرد، مهارت‌های زندگی
انتشارات: دانژه

چكيده: 
این کتاب به‌جای تکیه بر تصویری رویایی و ایده‌آلیستی از روابط دو جنس مخالف، تصویری واقع‌گرایانه از طرز فکر و خواسته‌های مردان و رفتارهای درست یا نادرست زنان ارائه می‌دهد و به‌رغم تعداد کمی از نکاتی که با فرهنگ ما همخوانی ندارند، پر است از نکات آموزنده و جالبی که می‌توانند در زندگی هر روزه به‌کار بیایند، نه‌تنها در برخورد با مردان، که در همه جا. این کتاب به خانم‌ها کمک می‌کند که از گفتن واژه "نه" نهراسند و اجازه ندهند کسی از سادگی یا مهربانی آنها بهره‌ی نادرستی به سود خویش ببرد. به اضافه اینکه یک یادآوری است برای بازگشت به خودشان. اینکه با گذشت زمان و در طول زندگی، بعد زنانه وجود خویش را فراموش نکنند و به مرد زندگی‌شان نیز کمک کنند تا ویژگی‌های مردانه‌ی خود را از یاد نبرد. 
این کتاب راهنمایی است برای خانم‌ها، تا بتوانند خود را با ضرب‌آهنگ زندگی امروزین هماهنگ کنند. نویسنده در بعضی فصول، دقیقا روی نکاتی انگشت می‌گذارد که پیش از این و در گذشته نیز زنان آنها را به‌کار می‌بسته‌اند اما در گذر زمان و مدرنیزه شدن جوامع، از یاد رفته‌اند. 
از پادری تا دختر رویاها، چرا مردها زیرک‌ها را ترجیح می‌دهند، دوره نامزدی، چگونه کارگردان رابطه خود باشید، دیگر غر نزنید، دفترچه راهنمای سری "نقشه‌بازی"‌ تیم مقابل، حفاظت از غرور و شخصیت‌تان در مسائل مادی، چگونه ذهن او را از نو درگیر خود کنید و نسخه نو و بهبودیافته یک زیرک، فصول این کتاب 210 صفحه‌ای هستند. 

كلمات كليدي : کتاب زنان زیرک , شری آرگو , همسرگزینی , انتشارات دانژه , عزت نفس زنان , مهارت‌های زندگی , روابط زن و مرد

نسخه قابل چاپ
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
 
پنجشنبه 2 اردیبهشت 1400   01:09:37
تعداد بازديد اين صفحه: 105795
بازدید زیرپورتال : 114330
بازدید زیرپورتال امروز : 81
بازدید صفحه امروز: 56