معرفی کتاب

1398/12/21 چهارشنبه


از دخترت قهرمان بساز
نويسنده: دارلین براک
ترجمه: زهرا جهانفریان
موضوع: مادران و دختران، رفتار والدین
انتشارات: کتاب کوله‌پشتی

چكيده: 
آنچه بر نسل‌های آینده تاثیر می‌گذارد نه کتابی است که می‌نویسیم، نه ماشینی که به تولید آن کمک می‌کنیم، نه مغازه‌ای که راه می‌اندازیم، نه نامه‌ای که تایپ می‌کنیم و نه خانه‌ای که تمیز می‌کنیم، آنچه بر نسل‌های آینده تاثیر می‌گذارد دخترانی هستند که به دنیا می‌آوریم و به شکل‌گیری شخصیت آنها کمک می‌کنیم تا انسان‌های ارزشمندی در این جهان باشند.
هیچ لذتی فراتر از این نیست که ببینید دخترتان به جایگاهی که برای او مقدر شده، رسیده است. در حالی‌که قدرت بخشش و شهامت روبه‌رو شدن با آینده، تحقق سرنوشتش و رفتن به‌دنبال رویاهایش را دارد. روزی که او خانه شما را ترک می‌کند تا زندگی خودش را آغاز کند، متوجه می‌شوید که این‌همه تعهد و جنگیدن ارزشش را داشته است. 
یک مادر چه این موضوع را بداند چه نداند بهترین، قدرتمندترین و ماندگارترین معلمی است که فرزندش باید داشته باشد. این کتاب، کتابی است برای مادران و دخترانی که هیچ‌کدام بدون عیب و کاستی نیستند. در این مسیر، برای تبدیل شدن به مادرانی که با موفقیت، دخترانی شایسته پرورش می‌دهند لازم نیست بی‌نقص و کامل باشید.
مربی، مشاور خلاق، مدیریت‌کننده زمان، مدیر رسانه، حامی آموزشی، استاد مطالعات جنسیتی، مشاور روابط، معلم آموزش مسائل جنسی، مشاور مالی، مامور امنیتی، متخصص ارتباطات، نمایش‌دهنده در منزل، استراتژیست نظامی، شغلی برای پدرها، استاد جواهرشناس، هماهنگ‌کننده کارهای هیجانی، بادی‌گارد و پدران عزیز این وظیفه را به‌عهده بگیرند، عناوین بخش‌های این کتاب 310 صفحه‌ای هستند.

كلمات كليدي : از دخترت قهرمان بساز , دارلین براک , زهرا جهانفریان , انتشارات کتاب کوله‌پشتی , مطالعات جنسیتی

نسخه قابل چاپ
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
 
چهارشنبه 1 اردیبهشت 1400   23:52:22
تعداد بازديد اين صفحه: 105736
بازدید زیرپورتال : 114243
بازدید زیرپورتال امروز : 188
بازدید صفحه امروز: 169