معرفی کتاب

1398/9/24 یکشنبه


کمتر بحث کنید بیشتر عشق بورزید
نويسنده: لوری پون
ترجمه: عباس نتایج
موضوع: ارتباط بین اشخاص، روابط زن و مرد، صمیمیت، زناشویی
انتشارات: فیروزه

چكيده: 
رابطه عاطفی شما توانایی بازسازی را دارد. چطور ممکن است ارتباط میان شما و شریک زندگی‌تان توانایی بازسازی نداشته باشد؟ شاید تاکنون بیش از حد رنج، سردرگمی، دعوا و سوءتفاهم داشته‌اید. اگر به نقطه‌ای رسیده‌اید که کمبود تحسین، احترام یا صمیمیت موجب به خطر افتادن رابطه عاطفی‌تان شده باشد و فاصله میان شما و شریک زندگی‌تان آنقدر زیاد شده که دیگر اهمیت نمی‌دهید آیا در خانه حضور دارد یا بیرون خانه است می‌آید یا می‌رود و خوابیده است یا بیدار، این کتاب می‌تواند به شما کمک کند تا این مشکل را برطرف کنید. مکالمات 5 دقیقه‌ای و راهبردهای ارتباطی که در این کتاب با آنها آشنا می‌شوید به شما کمک می‌کند تا رابطه مطلوب خود را بسازید یا رابطه عاشقانه‌ای را که قبلاً داشته‌اید، بازسازی کنید.
این کتاب همچنین از طریق گفت‌و‌گوی مستقیم و ارائه راه‌حل‌های عملی به شما کمک خواهد کرد تا عادات کلامی منفی خود را متوقف کنید و سخنان مثبت و جدید به زبان آورید و همین که اراده کنید آموخته‌های خود را به کار ببندید از تغییراتی که در رابطه عاطفی شما اتفاق می‌افتد شگفت‌زده خواهید شد.
رمزگشایی خوشبختی در رابطه شادمانه، 5 دقیقه برای بحث کمتر و عشق ورزیدن بیشتر و طرز فکر خود را اصلاح کنید نه همسرتان را، فصول این کتاب 283 صفحه‌ای هستند. 

كلمات كليدي : کمتر بحث کنید , لوری پون , روابط زن و مرد , زناشویی , انتشارات فیروزه , ارتباط بین اشخاص

نسخه قابل چاپ
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
 
یکشنبه 29 فروردین 1400   09:21:09
تعداد بازديد اين صفحه: 105200
بازدید زیرپورتال : 113631
بازدید زیرپورتال امروز : 30
بازدید صفحه امروز: 28