يكشنبه 11 فروردين 1398

سومو
نويسنده: پل مك گي
مترجم: فرناز حائري
موضوع: خودسازي
انتشارات: درسا

چكيده: 
طرز تفكر شما عامل اصلي در تعيين سرنوشت شماست. سومو نشان مي‌دهد چگونه علي‌رغم پذيرش مسئوليت مي‌توانيد استعدادهايتان را شكوفا كنيد، از فرصت‌ها استفاده كنيد، از روابط‌تان لذت ببريد، در حرفه‌تان موفق شويد و در موقعيت‌هاي ناگوار با نگرشي مثبت پاسخ دهيد.
سومو شما را تشويق مي‌كند تا صادقانه خودتان و نگرشتان را بررسي كنيد، پيراهن قرباني بودن را از تن در بياوريد و ايده هرچه بادا باد را بر باد دهيد. چرا كه هر وقت ماهي را از آب بگيريد تازه است و هيچ‌وقت براي تغيير و لذت از يك زندگي موفق دير نيست.
پاسخ‌هاي غيرارادي را خاموش كنيد، به خودتان تكاني بدهيد تا دريابيد مي‌توانيد انتخاب‌هاي متفاوتي داشته‌باشيد. دكمه "سرزنش ديگري" را خاموش كنيد و تكاني به خودتان بدهيد و مسئوليت خودتان را بر عهده بگيريد. در اين كتاب همچنين ياد مي‌گيريد: مهم‌ترين كسي كه در طول زندگي با او صحبت مي‌كنيد، خودتان هستيد. 
فصول اين كتاب 179 صفحه‌اي: به جاي حرف زدن تكاني به خودتان بدهيد، و+پ=ن، تي‌شرت‌تان را عوض كنيد، پرورش تفكر موثر، زنگ اسب آبي اشكالي ندارد، توپ پلاستيكي را به خاطر داشته‌باشيد، لاتين ياد بگيريد، دوريس دي را رها كنيد، هستند.
کلمات کليدي
سومو, خودسازی, پل مك گي
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
 
پنجشنبه 8 اسفند 1398   03:24:52
تعداد بازديد اين صفحه: 17052
بازدید زیرپورتال : 20372
بازدید زیرپورتال امروز : 103
بازدید صفحه امروز: 90