معرفی کتاب

1398/1/10 شنبهرازها و نيازهاي موفقيت ايراني
نويسنده: محمد جولايي
موضوع: موفقيت، اعتماد به نفس، مثبت نگري
انتشارات: نگاه

چكيده: 
اكثر افراد تصور مي‌كنند كه موفقيت و توان انجام كارهاي بزرگ، هديه‌اي آسماني است كه تنها به عده‌اي با استعداد و نابغه داده مي‌شود. اما در واقع ممكن يا غيرممكن بودن انجام كاري تا سر حد پيروزي، براي هر فرد بستگي به نوع سوالاتي دارد كه از خود مي‌كند. نويسنده باور دارد كه نبوغ واقعي آن است كه با تقويت ايمان و اعتقادات سازنده، نيروهاي عظيم دروني خود را در جهت آفرينش آرزوهاي خود فعال سازيم. اما كار تمام نشده، بايد نظام باورهاي خود را در جهت موفقيت هميشه تنظيم شده نگه داريم. هرگاه خود را مقيد كنيم كه حتماً به هدف برسيم و در عين حال ايمان داشته‌باشيم كه به انجام اين كار توانا هستيم، بسيار روشن است كه احتمال موفقيت‌مان در هر زمينه‌اي قطعي خواهد بود.
براي رسيدن به موفقيت بايد از چند در قفل شده عبور كرد. با خواندن اين كتاب كليدها يكي پس از ديگري به دست مي‌آيند. شاه كليدهاي ارائه شده در اين كتاب به خواننده مي‌آموزند كه چگونه و چه كارهايي را در چه زماني و با چه شيوه‌اي بايد انجام داد تا به نتايج مورد نظر رسيد.
شاه كليدهاي مورد اشاره در فصول اين كتاب 337 صفحه‌اي به شرح زير مورد بررسي قرار گرفته‌اند:
شهامت تغيير يا تغيير شهامت، هدف‌گذاري دقيق، سريع اقدام كنيد، تعلل و تنبلي ممنوع، نظام باورها و اعتقادات، شكست تا پيروزي، تجسم خلاق، عبارات تاكيدي، هنر ارتباطات، اضطراب و استرس، كار و پيشه، پول و ثروت، مشكلات و سختي‌ها، قدرت انگيزه، شانس يا فرصت، قانون جذب، تلاش و پشتكار و آخرين تكنيك توكل به خدا.

كلمات كليدي : رازها و نيازهاي موفقيت ايراني , محمد جولايي , مثبت نگري , تجسم خلاق , هنر ارتباطات , قانون جذب

نسخه قابل چاپ
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
 
پنجشنبه 2 اردیبهشت 1400   01:13:38
تعداد بازديد اين صفحه: 105800
بازدید زیرپورتال : 114335
بازدید زیرپورتال امروز : 86
بازدید صفحه امروز: 61