معرفی کتاب

1397/5/3 چهارشنبه

365 قانون طلایی زندگی

نویسنده: دیوید لارنس پرستون
مترجم: پرندیس پورصمیمی
موضوع: راه و رسم زندگی، موفقیت، خودسازی، مربیگری زندگی
انتشارات: فرهنگ رسا

چکیده:

این کتاب به طور دقیق نشان می‌دهد به چه کاری نیاز داریم تا بتوانیم مربی زندگی خودمان باشیم. در این کتاب 365 ایده ارزشمند، تمرینات و مهارت‌هایی مطرح شده که می‌توان آنها را به سادگی آموخته و در زندگی به کار گرفت.
در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: همه چیز را در مورد خودتان و هر آنچه که قصد دارید در نتیجه کارتان به دست آورید فراموش کرده، کنار بگذارید. تنها از جای خود برخاسته  و بیرون بروید، سر در مسیر نیل به آرزوهایتان بگذارید، به سبک خودتان زندگی کنید و موفقیت خود به تعقیب‌تان خواهد آمد، در این زمان به شکلی بسیار برتر و به مقیاسی بالاتر و بیشتر از هر آنچه تصورش را کرده بودید نصیب شما می‌گردد...
در این کتاب 368 صفحه‌ای به این سرفصل‌ها پرداخته شده: چگونه می‌توانیم در زندگی معلم و راهنمای خود باشیم، مقاصد روشن و واضح، استفاده از نیروی خارق‌العاده ذهن، ایجاد خصوصیات شخصی مطلوب در خود، ارزیابی وضعیت کنونی، توجه داشتن به تمام گزینه‌های موجود، آنچه برای موفقیت باید انجام دهید، نظارت و کنترل بر پیشرفت کار، اتصال دائم به نیروی فوق‌العاده پشتکار، هنر برقراری ارتباط، مهارت‌های ارتباطی، اقتدار و مقصود نهایی.


كلمات كليدي : قانون طلایی زندگی , دیوید لارنس پرستون , خودسازی , مربیگری زندگی , هنر برقراری ارتباط , مهارت های ارتباطی

نسخه قابل چاپ
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
 
یکشنبه 29 فروردین 1400   09:29:48
تعداد بازديد اين صفحه: 105202
بازدید زیرپورتال : 113634
بازدید زیرپورتال امروز : 33
بازدید صفحه امروز: 30